Na oko ładna, samochód na nowych sprężynach lekko wyżej stoi, tak jak powinien, ale nie za wysoko. O trwałości oczywiście nic jeszcze nie mogę powiedzieć.
Dosyć twarde w porównaniu z oryginalnymi GM jednakże znacznie polepszyły właściwości jezdne. Auto nie wychyla się tak mocno i stabilnie trzyma się jezdni pomimo kiepskiej jakości nawierzchni.