Odpowiedź sklepu:
Zamówienie złożone 2022-07-11, wysłane 2022-07-12 czyli w deklarowanym terminie. Dlaczego nie miało zostać wysłane Inpostem? Mamy umowę na wysyłki tą firmą kurierska i tak wysyłamy od wielu lat.
Wymagał Pan dostawy następnego dnia, ale nie wykupił Pan opcji wysyłki poza kolejnością, chociaż taka jest dostępna w sposobach dostawy. Poniedziałek to jest szczyt wysyłek ze względu na
zamówienia jakie pojawiają się podczas soboty i niedzieli i są one wysyłane według kolejności: najpierw te z piątku, potem z soboty i niedzieli. Pańskie weszło w poniedziałek w nocy. Rezerwacja terminu w warsztacie jeszcze przed otrzymaniem zamówienia jest wysoce ryzykowna i nie możemy jako sklep brać odpowiedzialności na siebie z tego powodu, że nie było Pana w dzień dostawy pod adresem z zamówienia.