Generalnie wszystko ok. Dobra cena szybka wysyłka. Kupujemy dosyć dużo w e autoparts. Jeden minus to podejscie firmy do klienta w momencie gdy przesyłka zaginie, a przydarzyło sie to nam jeden raz niestety. Straty na ponad 2 tysiące złotych a podejście firmy do problemu delikatnie mówiąc lekceważące.
Pozdrawiam
AM MOTORS Marcin Skiendzielewski
Odpowiedź sklepu:
Niestety nie mamy zgłoszonej od Pana utraty przesyłki na opisywaną kwotę. Prosimy o kontakt