Kupuje od lat w e-autoparts i pierwszy raz zdarzyło mi się, by w otrzymanym zamówieniu brakowało czegoś, tym bardziej, że zamawiałem dla Ojca, a on "noga" z internetami, przesyłkami itd. Jednak obsługa sklepu bardzo sprawnie zareagowała pomocą i temat został ogarnięty ekspresowo. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)