Parę razy robiłem zakupy i zawsze wszystko było ok. Ostatnim razem nie dostałem wszystkich zamówionych i zapłaconych zakupów. Dopiero po mojej interwencji dosłano mi brakujący filtr. Trochę źle to wygląda, że nikt nie raczył przeprosić mnie za brak wszystkich zamówionych rzeczy, a dodatkowo to ja musiałem interweniować i prosić się o brakujący filtr.
Odpowiedź sklepu:
Przepraszamy za brak w dostawie. Nie stwierdziliśmy go sami tylko Pan i dlatego po interwencji mogliśmy niezwłocznie wysłać brakującą część.