Części bezbłędne ale musicie zmienić dostawców InPost. Niestety ale w tej firmie panuje mentalność nie dzwonić do klienta. Kurier podjechał pod adres poczekał chwilę i odjechał mimo że byliśmy w domu. Napisał awizo i cześć. Części przywiózł następnego dnia o 16:00. Także kurierka InPost to jest dramat. W DPD odbierzesz części rano przed wyjściem do pracy, kurier dzwoni jak należy i dostarcza szybko.