Opinia jak najbardziej negatywna, sklep przyjął zamówienie, a następnie po kilku dniach po moich ponagleniach odpisał mi e-meila z informacją, że towar nie zostanie wysłany, ponieważ kurier odmawia przyjęcia towaru. Pytanie brzmi: po co w ogóle jest taka opcja skoro danego towaru nie mogą wysłać kurierem?
Odpowiedź sklepu:
Opis produktu: Brak możliwości wysyłki akumulatora z powodu zapisów w regulaminach firm kurierskich. Produkt dostępny tylko w sprzedaży z odbiorem osobistym w magazynie e-autoparts.pl